Shitet Banesa 65.5m2 – Mati 1

 • €85,000
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje

Shitet Banesa 65.5m2 – Mati 1

Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €85,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32127
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65.5
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 65.5m2 në Lagjen Mati 1, më saktësisht tek Alko Impex mbrapa Royal Mall.

Banesa ndodhet në katin -III- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa ka lokacion të favorshëm banimi, ka ndriçim të mjaftueshëm, është e ndërtuar me standarde të larta, posedon ashensor funksional dhe shitet pa mobilje.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32127
 • Çmimi: €85,000
 • Madhësia e pronës: 65.5 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare