Shitet banesa 65 m2 – Mitrovicë

 • €80,000
Evlia Qelebia, Qendra, Mitrovicë, Komuna e Mitrovicës / Opština Kosovska Mitrovica, Rajoni i Mitrovicës, 40010, Kosova / Kosovo, Mitrovicë
Në Shitje
Evlia Qelebia, Qendra, Mitrovicë, Komuna e Mitrovicës / Opština Kosovska Mitrovica, Rajoni i Mitrovicës, 40010, Kosova / Kosovo, Mitrovicë
 • €80,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34942
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 65 m2 në Mitrovicë, rruga “Evlia Celebia”, afër Kullave të Latës. Banesa ka ashensor dhe gjendet në katin e 12-të. Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Depo
 • Ballkon
 • Banjo

Për më shumë informata kontaktoni:
+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34942
 • Çmimi: €80,000
 • Madhësia e pronës: 65 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info