Shitet Banesa 65 m2 në Sarandë

 • €70,000
Sarande, Sarande

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27589
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Banesa gjindet në jug të bregdetin Shqiptar

Banesa gjindet në pjesën jugore të Sarandës dhe është e orientuar me pamje kah deti.

Lokacioni i banesës është 100 metra larg vijës bregdetare dhe është në katinë e parë të objektit banesor.

Posedon

Sallon Dhe Kuzhinë
Dhomë Gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon/Terasë
Garazhë Private + Vendparking të përbashkët

 • Adresa Sarande
 • Kodi postal 9701
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27589
 • Çmimi: €70,000
 • Madhësia e pronës: 65
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare