Shitet Banesa 65m2 – 4 Llullat

 • €82,000
Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €82,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29924
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65

Informacione të tjera

Shitet Banesa 65m2 në rrugën Bajram Kelmendi (4 Llullat).

Banesa ndodhet në katin e -II- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29924
 • Çmimi: €82,000
 • Madhësia e pronës: 65
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare