Shitet Banesa 65m2 – Rruga C

 • Me marrëveshje
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32415
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 65m2 (55m2 Neto) në Rrugën C, më saktësisht tek Banesat e Tregtisë.
 
Banesa është tërësisht e mobiluar, posedon të gjitha paisjet dhe elementet e nevojshme, ka lokacion shumë të favorshëm banimi, parking të mjaftueshëm, ka ndriçim natyral dhe ngrohje qëndrore me rrymë. Banesa ndodhet në lagje perfekte dhe gjithashtu posedon të gjitha kërkesat për të zhvilluar një jetë të qetë dhe të rehatshme.
 
Banesa ndodhet në katin -III- dhe ka këtë renditje:
 
Sallon
Kuzhinë
Dhomë Gjumi
Banjo
Ballkon
 
Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
 
Viber & Whats app: +383 48 888 446
 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32415
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 65 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare