Shitet Banesa 66.60 m2 – Prishtinë, në lagjen e Spitalit

 • €57,942
Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34059
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 66.60
 • m2

Informacione të tjera


Shitet banesa 66.60 m2, Prishtinë, lagjja e Spitalit. Banesa gjendet në katin e 7 – të dhe posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 1 Dhome të fjetjës
 • Banjo
  Cmimi: 57,942 euro

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000
Viber & Whats app

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34059
 • Çmimi: €57,942
 • Madhësia e pronës: 66.60 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info