Shitet Banesa 66 m2 në pjesën veriore të Mitrovicës

 • €40,000
North Mitrovica, Severna Kosovska Mitrovica / Mitrovicë Veriore, Municipality of North Mitrovica, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Iva Llola Riber
Në Shitje Shitet urgjent
North Mitrovica, Severna Kosovska Mitrovica / Mitrovicë Veriore, Municipality of North Mitrovica, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Iva Llola Riber
 • €40,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24152
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 66

Informacione të tjera

Banesa gjindet në rrugën Iva Lola Ribar afër ish Shkollës Teknike përball Stacionit të Autobusëve në veri të Mitrovicës.

Banesa ka 66 m2 dhe gjindet në katin përdhesë me pamje kah rruga

Posedon 3 dhoma, 3 depo, 1 Banjo, 1 ballkon të mbyllur, podrum.

Renditja:

Sallon me qasje në ballkon të mbyllur dhe kuzhinë
Kuzhinë me qasje të ndara në sallon dhe koridor
2 Dhoma gjumi
Koridor
Ballkon
Banjo
3 Depo për shfrytzime të ndryshme
Podrum

Fqinjët janë të etnive serbë, kroat, boshnjak dhe shqiptar edhe janë banor të vjetër në banesë jo të ardhur rishtazi.

Cmimi banesës është 40.000 euro që përfshihen 66 m2 neto gjithashtu ujë, rrymë dhe shpenzime tjera falas për banorët e pjesës veriore.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Iva Llola Riber
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24152
 • Çmimi: €40,000
 • Madhësia e pronës: 66
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare