Shitet Banesa 67.39m2 – Fushë Kosovë

 • 0
Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26895
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67.39

Informacione të tjera

Shitet Banesa 67.39m2 në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në katin e -IV- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është e sapo ndërtuar.

Cmimi: Me marrëveshje

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Fushë Kosovë
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 12010
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 26895
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 67.39
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika