Shitet Banesa 68 m2 te Lagjia e Muhaxherëve

 • €68,000
Bedri Shala, Prishtinë, Bedri Shala
Të përzgjedhurat Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Shitet Banesa 68 m2 te Lagjia e Muhaxherëve

Bedri Shala, Prishtinë, Bedri Shala
 • €68,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28729
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 68

Informacione të tjera

Banesa 68 m2 në lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë

Banesa gjindet në objektin banesorë Golden Park S&N 2

Posedon:

Sallon dhe Kuzhinë me Tryezari
Dhoma gjumit
Koridor
Banjo
Ballkon

Banesa gjindet në katin 7 të objektit

 • Adresa Bedri Shala
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28729
 • Çmimi: €68,000
 • Madhësia e pronës: 68
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Visar
 • Visar