Shitet Banesa 69.4m2 – Lagjja e Muhaxherëve

 • €1,300
Gazmend Zajmi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Gazmend Zajmi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Gazmend Zajmi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Gazmend Zajmi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €1,300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31320
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 69.4
 • 2022
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 69.4m2 në Lagjen e Muhaxherëve, më saktësisht përballë Kolegjit Iliria.

Banesa ndodhet në katin -IV-(posedon ashensor funksional) dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Objekti është ndërtim i ri me standarde të larta, posedon ngrohje në dysheme, laminat dhe keramika të klasit të parë, ka izolim të mirë, ndriçim të mjaftueshëm dhe pamje të hapur.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Gazmend Zajmi, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31320
 • Çmimi: €1,300
 • Madhësia e pronës: 69.4
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim