Shitet banesa 69.9m2 – Fushë Kosovë

 • Me marrëveshje
Enver Maloku, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë, Enver Maloku, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
Në Shitje
Enver Maloku, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë, Enver Maloku, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34475
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 69.9
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 69.9m2, e cila gjendet ne rrugën Enver Maloku, në Fushë Kosovë.

Banesa është e mobiluar dhe gjithashtu  gjendet në një zonë mjaft të mirë duke i përmbushur kështu të gjitha kërkesat dhe nevojat e kërkuara.

Objekti posedon lift funksional. Ndodhet në katin e 7 dhe ka këtë renditje:

 • Dhomë ndeje dhe Kuzhinë
 • Dhomë gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Cmimi me marrëveshje

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Enver Maloku, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 10012
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34475
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 69.9 M2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare