Shitet banesa 69 m2 – Mitrovicë

 • €73,000
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33085
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 69
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 69 m2, në qendër të Mitrovicës. Banesa gjendet në katin e 1 dhe është e mobiluar. Ka parkingun e përbashkët të ndërtesës. Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 1 Dhomë gjumi
 • Banjo
 • Ballkon
 • Podrum
  Banesa ka dokumentet e duhura dhe është në emër të pronarit.

Për më shumë informata kontakton:
+383 43 222 000
Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33085
 • Çmimi: €73,000
 • Madhësia e pronës: 69 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info