Shitet banesa 70m2 – Velani

 • Me marrëveshje
Isa Kastrati, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Isa Kastrati, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Isa Kastrati, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Isa Kastrati, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34903
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 70m2 e cila gjendet në lagjen Velania përkatësisht në rrugën ’’Isa Kastrati’’. Banesa është pjesë e kompleksit të Puhiza 3 dhe gjendet në katin e 1-rë. Banesa është shumë moderne, e re dhe e pabanuar më parë.

Objekti është i ndërtuar me materiale shumë cilësore cka e bën të dallojë në cilësi, si dhe duke i kushtuar rëndësi secilit detaj në mënyrë që të jetë sa më mirë e shfrytëzuar duke e bërë kështu jetesën në këtë banesë shumë të lehtë.
Gjendet në një lagje të qetë dhe afër të gjitha veprimtarive biznesore të nevojshme për të zhvilluar jetë të qetë si dhe qasje shumë të lehtë në qendër të qytetit.Banesa ndodhet shumë afër parkut të qytetit duke ofruar mjaftueshëm hapësirë gjelbëruese . Sistemin e ngrohjes e ka me kallda si dhe mundësinë e lidhjes me Termokos. Gjithashtu banesa ka të instaluar në mur edhe sistemin e fshesës qendrore.
Ka këtë renditje:
Dhomë ndeje me Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
Çmimi me marrëveshje
Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app: +383 48 888 446
 • Adresa Isa Kastrati, Velani, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060

Detaje

 • ID e pronës: 34903
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 70 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare