Shitet Banesa,83 m2 – Prizren

 • €1,100
Ukë Bytyqi, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Ukë Bytyqi, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
Në Shitje

Shitet Banesa,83 m2 – Prizren

Ukë Bytyqi, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren, Ukë Bytyqi, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • €1,100

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33159
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 71

Informacione të tjera

Shitet Banesa 83 m2 në Prizren .
Banesa gjendet më saktësishtë në rrugën Ukë Bytyqi dhe ndodhët në katin e III
Banesa posedon këtë rënditje :
Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Ballkon

Qmimi : 1100 Euro m2

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Ukë Bytyqi, Bazhderhane, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33159
 • Çmimi: €1,100
 • Madhësia e pronës: 71
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Jeton
 • Jeton