Shitet Banesa 72 m2 – Mitrovicë

 • €43,000
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
Në Shitje
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
 • €43,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28297
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 72
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 72 m2 ne qender te Mitrovices.

Banese ne shitje ne qender te Mitrovices. Gjendet tek rruga e ish Kujteses. Banesa eshte ne katin e 5-te. Banesa posedon:

 • Salon dhe kuzhine
 • 2 Dhoma fjetjes
 • Banjo
 • Ballkon
 • Shpajz

Për më shumë informata na kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28297
 • Çmimi: €43,000
 • Madhësia e pronës: 72 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info