Shitet Banesa 75 m2 – Fushë Kosovë

 • €55,000
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë
 • €55,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32947
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 75 m2 në Fushë Kosovë, mbrapa ambullantës së re. Banesa gjendet në katin përdhesë dhe ka ngrohje qëndrore me rrym. Banesa posedon:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • Dhomë gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Për më shumë infromata kontaktoni:

+383 43 708 157

Viber & Whats app

Video Virtuale - 3D

https://embed.ricoh360.com/b867a638-a893-4193-8cd8-ab0c99629c5d
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32947
 • Çmimi: €55,000
 • Madhësia e pronës: 75 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info