Shitet Banesa 84 m2 Neto në Mati 1 në Prishtinë

 • €105,500
Mati 1, Prishtinë, Mati 1
Të përzgjedhurat Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Shitet Banesa 84 m2 Neto në Mati 1 në Prishtinë

Mati 1, Prishtinë, Mati 1
 • €105,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28708
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 84+12
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Banesa në shitje në Mati 1 në kompleksin Dafina B2

Sipërfaqja e banesës 84 m2 neto banim, 12.76 ballkon

Banesa është e mobiluar dhe gjindet në katin e parë të objektit.

Posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Toalet
Koridor
Veranda
Ballkon 12.76 m2

Banesa është e gatshme për banim dhe është e përdorur fare pak. Gjithashtu ka ngrohje me rrymë, rezervuar të ujit privat. Banesa është e orientuar kah perëndimi dhe është e ekspozuar ndaj diellit gjat gjith ditës. Banesa ka ndriqim të mjaftushëm dhe është me pamje kah rruga kryesore, që e bënë të përshtatshme për banim por edhe për ndonjë aktivitet biznesi apo të ngjajshme.

Në Çmim poashtu përfshihet edhe garazha dhe një depo 3.27 m2 në kuadër të garazhës.

Adresa e banesës Mati 1 ( rruga ende nuk është e definuar me emër të sakt ) Ndue Përlleshi – Brahim Ademi – Shaqir Igrishta / apo që i bie përball Market Ani.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Mati 1
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28708
 • Çmimi: €105,500
 • Madhësia e pronës: 84+12
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Abetare
 • Abetare