Shitet banesa 75m2 – Emshir

 • €105,000
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €105,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34549
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75
 • M2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet banesa 75m2 në Emshir, tek banesat e Nartelit.

Objekti ndodhet në një zonë të qetë gjë që e bën që të zhvillohet një jetesë e rehatshme. Banesa ndodhet në katin e 4, duke llogaritur 2 kate lokale, me lift funksional të ndërtesës. Në cmim të banesës përfshihet edhe garazha që gjendet brenda objektit. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti poashtu posedon hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Ka këtë renditje:

 • Dhomë ndeje dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Ballkon

105,000

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 34549
 • Çmimi: €105,000
 • Madhësia e pronës: 75 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare