Shitet banesa 75m2 – Pejton

 • Me marrëveshje
Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje
Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34738
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 75 m2, në Pejton tek Bill Klinton. Banesa gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm për shkak që ka afër qendrën, universitetet, dyqane, restaurante, postën, stacionin e autobusave etj. Banesa ka ngrohje me Termokos.

Banesa gjendet në katin e 3-të dhe ka ashensor.

Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo ( me hapësirë të madhe)
 • 1 Depo e vogël

Çmimi me marrëveshje

 

Për më shumë informata kontaktoni: +38348888446

Viber & Whats app: +38348888446

 • Adresa Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34738
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 75 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare