Shitet Banesa 76m2 – Mahalla e Muhaxherëve

 • €68,500
Mahalla e Muhaxhereve, Prishtinë, Mahalla e Muhaxhereve

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26848
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 76.5

Informacione të tjera

Shitet Banesa 76.5 m2 në Mahallëen e Muhaxherëve (afër Hotel Sirius), në Prishtinë.

Banesa ndodhet në katin -III- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa posedon lift.

Cmimi: 900 euro/m2

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 

 • Adresa Mahalla e Muhaxhereve
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 26848
 • Çmimi: €68,500
 • Madhësia e pronës: 76.5
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba