Lëshohet me qira banesa 77 m2 – Mitrovicë

Ali Zeneli, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë
Me Qira
Ali Zeneli, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28667
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 77
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 77 m2 në Mitrovicë, lagjja “Ali Zeneli”. Banesa është e mobiluar dhe posedon:

-Sallon dhe kuzhinë

-1 Dhoma gjumi

-Banjo

-Ballkon

Banesa gjendet në katin e 1

Për më shumë informata kontaktoni:

+38343222000

Viber & Whatsapp

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 28667
 • Madhësia e pronës: 77 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info