Shitet Banesa 77 m2 në Lagjen e Muhaxherëve

 • €75,500
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lagjia e Muhaxhereve
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Lagjia e Muhaxhereve
 • €75,500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28970
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 77

Informacione të tjera

Objekti Banesor është ndërtim i ri.

Banesa gjindet në kompleksin Golden Park

Banesa ka 77 m2 dhe posedon:

Sallon dhe Kuzhinë

Dhoma gjumit

Koridor

2 Ballkona

Banjo

Banesa dhe gjindet në katin 11 e orientuar kah Lindja

Objekti banesor posedon 3 lifta, 4 hyrje parking etj.

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Lagjia e Muhaxhereve
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28970
 • Çmimi: €75,500
 • Madhësia e pronës: 77
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare