Shitet Banesa 77 m2 në Qendër të Gjakovës

 • €58,000
Yjet e Erenikut, Gjakovë, Yjet e Erenikut

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28273
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 77

Informacione të tjera

Banesa gjindet në rrugën kryesore Yjet e Erenikut

Banesa ka sipërfaqe 77 m2 dhe gjindet në katin 3

Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim

Posedon:

Sallon dhe Kuzhinë

2 Dhoma gjumi

Koridor

Banjo

Ballkon

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Yjet e Erenikut
 • Qyteti Gjakovë
 • Kodi postal +383
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28273
 • Çmimi: €58,000
 • Madhësia e pronës: 77
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar