Shitet banesa 78.77 m2 – Fushë Kosovë

 • Me marrëveshje
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32376
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 78.77
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 78.77 m2 -Fushë Kosovë

Banesa gjindet përballë postës në Fushë Kosovë, tek investori Bashkimi Projekt. Banesa ka pamje ka rruga dhe gjindet në katin e 1 mbi lokale, dmth kati 3 nga toka.

Banesa është paraparë të përfundojë në muajin Korrik, 2023.

Banesa ka këtë renditje:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Depo
 • Terrasa

Për më shumë na kontakntoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

 • Adresa Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32376
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 78.77 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna