Shitet banesa 80m2 – Rruga B

 • Me marrëveshje
Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Në Shitje
Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34511
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 80m2 në Lagjen e Spitalit, saktësisht banesat e Royal-it prapa barnatoreve.

Banesa gjendet në lagjen më të frekuentuar të qytetit. Ndodhet afër cdo veprimtarie biznesore të nevojshme për të zhvilluar jetesë të rehatshme. Hapësirat e dhomave janë të organizuara në mënyrë shumë të përshtatshme, në mënyrë që klienti të ndihet sa më rehat. Banesa ka orientim nga lindja.

Ka qasje në Rr. Muharrem Fejza dhe Rrugën A. Ngrohjen qendrore posedon nga Termokos.

Banesa ndodhet ne katin e -IX- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Depo
 • Ballkon

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446

Viber & Whats app: +383 48 888 446

 • Adresa Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34511
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 80 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare