Shitet banesa 80m2 – Rruga B

 • €1,100
Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €1,100

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29939
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80
 • 2022
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet banesa 80m2 në Lagjen e Spitalit, saktësisht banesat e Royal-it prapa barnatoreve.

Banesa ndodhet ne katin e -IX- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • Depo
 • Ballkon

Banesa ka pamje nga lindja, qasje në Rr. Muharrem Fejza dhe Rrugën A dhe posedon ngrohje Qendrore nga Termokos.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 

 • Adresa Ahmet Gashi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29939
 • Çmimi: €1,100
 • Madhësia e pronës: 80
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare