Shitet Banesa 81.52 m2 – Prishtinë, lagjja “Prishtina e re”

 • €81,520
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë
Në Shitje
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë
 • €81,520

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34028
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 81.52
 • m2

Informacione të tjera


Shitet Banesa 81.52 m2, në Prishtinë, lagjja “Prishtina e re”. Banesa gjendet në katin e 11- të
dhe posedon:

 • Sallon
 • Kuzhinë & Tryezari
 • 2 Dhoma të fjetjës
 • Ballkon
 • 2 Banjo
  Cmimi: 81,520 euro
  Për më shumë informata kontaktoni
  +383 43 222 000
  Viber & Whats app
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34028
 • Çmimi: €81,520
 • Madhësia e pronës: 81.52 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info