Shitet Banesa 81 m2 – Bregu I Diellit

 • €1,800
Bregu I Diellit, Prishtinë, Bregu I Diellit
Në Shitje
Bregu I Diellit, Prishtinë, Bregu I Diellit
 • €1,800

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31641
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 81
 • m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 81 m2 neto , në Prishtinë më saktësisht në lagjen Bregu i Diellit.
Banesa është i ndërtimit të vjetër – Banesat e kuqe .
Banesa ka Flet Poseduese dhe gjendet në katin e VI dhe ka lift .
Banesa ka këtë renditje :

Sallon
Kuzhinë ndamas
2 Dhomë Gjumi
2 Banjo
Ballkon

Qmimi : 1800 Euro për m2

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Bregu I Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 31641
 • Çmimi: €1,800
 • Madhësia e pronës: 81 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton