Shitet Banesa 82 m2 në Vushtrri

 • €48,000
Skenderbeu Vushtrri, Vushtrri, Skenderbeu Vushtrri

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28084
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82

Informacione të tjera

Banesa gjindet në rrugën Skëndërbeu përball Shkollës Policore

Posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Depo
Banjo
Koridor
Ballkon

Banesa gjindet në katin e 8

 • Adresa Skenderbeu Vushtrri
 • Qyteti Vushtrri
 • Kodi postal 420000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28084
 • Çmimi: €48,000
 • Madhësia e pronës: 82
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare