Shitet banesa 83.30m2 – Prishtina e Re

 • €95,000
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Në Shitje
Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • €95,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34797
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 83
 • M2

Informacione të tjera

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, kompleks ky i ndërtuar me standarde dhe kualitet të lartë nga kompania Berisha Group, e cila i ka dhënë rëndësi gjelbërimit dhe harmonisë midis natyrës dhe jetës moderne.

Lagja Prishtina e Re ka shumë hapësira të gjelbëruara, duke e bërë atë një vend të mrekullueshëm për të jetuar. Kompleksi Park Residence ka përqindje të lartë të hapësirave të gjelbërta, duke ofruar ambiente të bukura dhe të qeta për banorët. Gjithashtu, në kompleks ka shumë objekte dhe komponentë të kujdesit për familjen, si parqe për fëmijë, qendra mjekësore familjare dhe shumë më tepër.

Banesa ka një sipërfaqe prej 83.30m2, e cila është organizuar mirë dhe ka përdorur hapësirën në mënyrë efikase. Banesa ka një orientim lindje-perëndim, duke i dhënë dritë natyrale dhe temperaturë të përshtatshme gjatë gjithë ditës. Përveç kësaj, banesa ka ngrohje qëndrore me rrymë, që siguron një mënyrë të efektshme dhe të qëndrueshme për të ngrohur hapësirën. Ky sistem siguron qëndrueshmëri dhe komoditet për banorët gjatë stinëve të ftohta. *Garazha përfshihet në çmim. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 2 Dhoma gjumi | 1 Kuzhinë | 1 Banjo |1 Tualet | 1 Ballkon | 1 Garazhë (e përfshirë në çmim)

 • Adresa Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34797
 • Çmimi: €95,000
 • Madhësia e pronës: 83 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare