Shitet Banesa 83 m2 bashk me Lokal në Ferizaj

 • €77,000
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!

Shitet Banesa 83 m2 bashk me Lokal në Ferizaj

Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
 • €77,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27665
 • Banesë, Lokal
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 83 m2
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet banesa 83 m2 në qendër të Ferizajit. Banesa shitet bashkë me garazh me hapsirë të gjerë dhe një lokal që mund të përdoret për ndonjë biznes.

Lokali është 21 m2.

Garazhda 12 m2.

-Banesa është e renovuar në mënyrë gjenerale.

Xhama 4 stinor
Roletne EkoPlast.
Llaminat Gjerman (2 Izolues) 7mm
Nxemja qëndrore e tëra e ndërruar, e re.
Orendit e Banjos të reja + Tush Kabin Angleze, e Re(Digjitale).
Dyer të Drurit të Reja.
Izolim Gjeneral 2cm (kundër çdo myku,etj)

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27665
 • Çmimi: €77,000
 • Madhësia e pronës: 83 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhes: 12 m2
 • Lloji i pronës: Banesë, Lokal
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Info
 • Info