Shitet banesa 84 m2 në Ferizaj

 • €57,000
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27713
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 84
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 84 m2 në qendër të Ferizajit. Banesa posedon dy dhoma, salloni, kuzhine dhe një terrasë me hapsirë të gjerë.

Banesa Posedon :
– 2 Dhoma
– Sallonin
– Shpajzin
– Banjon

– Ballkanin
– Korridorin
Banesa ka nxemje qendrore. Si dhe vendin për kamin (Stuf). Banesa është e tëra e mobiluar me mobilje te reja . I tërë dokumentacioni në gjendje të rregullt.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27713
 • Çmimi: €57,000
 • Madhësia e pronës: 84 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info