Lëshohet me qira / Shitet banesa 84 m2 – Mahalla e Muhaxherëve,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Bedri Shala, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bedri Shala, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Bedri Shala, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bedri Shala, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33615
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 84 m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 84 m2 – Rr.Bedri Shala,Prishtinë

Shitet banesa 84 m2,banesa është tërsisht e re dhe e pa banushme ndonjëherë.

Banesa gjindet në Mahallen e  Muhaxherëve.

Banesa gjindet në katin e X dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Wc
 • Terasa

Banesa posedon 2 lifta shfrytëzues.

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Bedri Shala, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 33615
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 84 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba