Shitet banesa 84m2 – Fushë Kosovë

 • Me marrëveshje
Enver Maloku, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë, Enver Maloku, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
Në Shitje
Enver Maloku, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, Fushë Kosovë, Enver Maloku, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34486
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 84
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 84m2 në rrugën Enver Maloku, në Fushë Kosovë.

Banesa ndodhet në një zonë shumë të mirë të  qytetit, si dhe është e mobiluar. Banesa gjendet ne katin e 4 në një objekt me lift funksional.

Objekti ka një oborr dhe pushimore të cilin banorët e objektit mund t’a shfrytëzojnë për rekreacion.

Ka këtë renditje:

 • Dhomë ndeje dhe Kuzhinë
 • 2 dhoma gjumi
 • Banjo
 • Ballkon
  Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
  Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Enver Maloku, Lagjja Eliza, Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 10012

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34486
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 84 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare