Shitet Banesa 84m2 – Prishtina e Re

 • €71,400
Prishtina e Re, Prishtinë, Prishtina e Re

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27496
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 84

Informacione të tjera

Shitet Banesa 84m2 në lagjen Prishtina e Re.

Banesa ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa ndodhet në katin e -I- dhe ngrohjen e ka nën dysheme.

Cmimi: 850 euro/m2

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +3834888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Prishtina e Re
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27496
 • Çmimi: €71,400
 • Madhësia e pronës: 84
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika