Shitet Banesa 85.1m2 – Mati 1,Prishtinë

 • 0
Mati 1, Prishtinë, Mati 1

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28457
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Shitet Banesa 85.1m2 në lagjen Mati 1, Green Residence.

Banesa ka këtë rënditje:

 • Dhomë Dite – 21.4m2
 • Kuzhinë – 9.8m2
 • Dhomë Gjumi – 11.5m2
 • Dhomë Gjumi – 15.0m2
 • Parahyrje – 2.9m2
 • Banjo – 4.5m2
 • Wc – 4.2m2
 • Ballkon – 10.2m2
 • Korridori – 7.9m2
Kompleksi është i veshur me fasadë ventiluese që jep rehatinë maksimale brenda kompleksit dhe hijeshinë e këndshme të pamjës së jashtme,
terrasa më te mëdha,dyer më të lartë, teknologjia e fundit si dhe produktet e investimit me kualitative.
Cmimi: Me marrëveshje
Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Mati 1
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28457
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba