Shitet banesa 85 m2 në Qendër të Mitrovicës

 • €62,000
Ferat Dragaj, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Rr.Ferat Dragaj
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Ferat Dragaj, Qendra, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë, Rr.Ferat Dragaj
 • €62,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25370
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85
 • 2021
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Banesa është ndërtim i ri modern nga Aurora Group i përbër nga 3 blloqe – Blloku A, B edhe C.

Banesa gjindet në pjesën e djatht të bllokut B.

Banesa ka 85.00 m2
Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Depo
Ballkon
Koridor

Objekti posedon:
Vendparking
Hapsirë të gjelbër
Fontanë dekorative
Këndi lojrave për fëmijë
Hyrje të ndara
Garazhë nëntoksore etj.

 • Adresa Rr.Ferat Dragaj
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 40 000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 25370
 • Çmimi: €62,000
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar