Shitet Banesa 85 m2 në Qendër të Mitrovicës

 • €71,000
Evlia Qelebia, Mitrovicë, Evlia Qelebia

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28154
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Banesa gjindet në qendër afër shkollës Eqrem Çabej në Mitrovicë

Ndërtesa gjindet në rrugën Evlia Qelebia

Banesa ka sipërfaqe 85 m2 dhe gjindet në katin 3, është e mobiluar dhe posedon:

Sallon dhe Kuzhinë

2 Dhoma Gjumi

2 Ballkone

Banjo

Koridor

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Evlia Qelebia
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28154
 • Çmimi: €71,000
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare