Shitet banesa 85 m2 – Vushtrri

 • €47,600
Vushtrri, Municipality of Vushtrri / Vučitrn, Kosovo, Vushtrri

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29141
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa 85 m2 në Vushtri, përballë shkollës “Ali Kelmendi”. Banesa është ndërtim i ri, në përfundim e sipër. Banesa gjendet në katin e 5-të dhe posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 2 Dhoma të fjetjës
 • Paradhomë
 • Depo (shpajz)
 • Ballkon
 • Banjo
 • Ashensor

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Vushtrri
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 29141
 • Çmimi: €47,600
 • Madhësia e pronës: 85 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info