Shitet banesa 85m2 – Muharrem Fejza

 • Me marrëveshje
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Në Shitje
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34790
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa 85m2 e cila gjendet në një lokacion shumë të mirë, ku lidh rrugën Muharrem Fejza, Rrugën B dhe rrugën C.

Gjendet ne kompleksin Princesha, në katin e 6-të me lift funksional.

Ka këtë renditje:

Dhomë ndeje
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo

Çmimi me marrëveshje

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app: +383 48 888 446

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34790
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 85 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare