Shitet Banesa 86 m2 te Rruga C në Prishtinë

 • €74,500
Rruga C, Prishtinë, Rruga C

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27490
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 86

Informacione të tjera

Banesa 86.6 m2 në shitje te rruga C në Prishtinë

Banesa gjindet në katin 3 dhe është e mobiluar

Posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Koridor
Depo
Ballkon

Është e orientuar kah Perendimi

 • Adresa Rruga C
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27490
 • Çmimi: €74,500
 • Madhësia e pronës: 86
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim