Shitet Banesa 97m2 – Mati 1,Prishtinë

 • Me marrveshje
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Të përzgjedhurat Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Me marrveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28755
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 97 m2

Informacione të tjera

Shitet Banesa 97m2  në lagjen Mati 1, banesat e Tregtisë.

Banesa  ndodhet në katin e -VII- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • 2 Banjo
 • Depo
 • Ballkon

Banesa shitet komplet e mobiluar (orendit e banesës janë super kualitet dhe në gjendje perfekte).

Cmimi: Me Marreveshje

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28755
 • Çmimi: Me marrveshje
 • Madhësia e pronës: 97 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba