Shitet Banesa 87.6 m2 – Ferizaj

 • €56,940
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
 • €56,940

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34052
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 87.6
 • m2

Informacione të tjera


Shitet banesa 87.6 m2, në Ferizaj, te ngastrat kadastrale. Banesa gjendet në katin e 5- të dhe posedon:

 • Sallon
 • Kuzhinë & Tryezari
 • 2 Dhoma të fjetjës
 • Banjo
 • Ballkon
  Cmimi: 56,940 euro
  Për më shumë informata kontaktoni:
  +383 43 222 000
  Viber & Whats app
 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34052
 • Çmimi: €56,940
 • Madhësia e pronës: 87.6 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Lloji i pronës: Banesë

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info