Shitet Banesa 87m2 – Matiqan

 • €91,000
Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
Në Shitje
Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €91,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30492
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 87.66
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Shitet banesa 87.66m2 në Lagjen Matiqan në afërsi të Shkollës “Mileniumi i III”.

Banesa ndodhet në një lokacion mjaftë të përshtatshëm dhe të qetë për banim dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim, në çmim përfshihet edhe një garazhë.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa Matiqan, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 30492
 • Çmimi: €91,000
 • Madhësia e pronës: 87.66
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare