Shitet Banesa 88.5m2 – Arbëria

 • €125,000
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Në Shitje

Shitet Banesa 88.5m2 – Arbëria

Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €125,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32260
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 88.5
 • m2

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 88.5m2 në Lagjën Arbëria, përballë Ambasadës Amerikane.

Banesa ndodhet në katin e -II- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • 2 Ballkona

Banesa ndodhet në një lokacion shumë të favorshëm banimi, është tërësisht e mobiluar me orendi moderne, posedon ngrohje qëndrore me kalldajë ekonomike Vaillant, ka orientim në Jug-lindje me pamje të pa penguar dhe ndriçim të mjaftueshëm.

Në këtë çmim përfshihet garazha dhe nje depo e jashtme.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 32260
 • Çmimi: €125,000
 • Madhësia e pronës: 88.5 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Për
Zgjim
 • Zgjim