Shitet banesa 88m2 – Prizren

 • Me marrëveshje
Dardani, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prishtinë, Dardani, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
Në Shitje
Dardani, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prishtinë, Dardani, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34796
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 88
 • M2

Informacione të tjera

Shitet banesa me sipërfaqe 88m2 në Prizren, më saktësisht në lagjen Dardania(Jaglenicë)

Banesa është pjesë e kompleksit të Grand Residence, kompleks ky i cili ofron jetë luksoze të të jetuarit, duke ofruar një gamë të gjerë veprimtarish dhe aktivitetesh, duke e bërë kështu që jetesa në këtë lagje të jetë shumë komode dhe e qetë. Kompleksi është zgjedhje e duhur për të jetuar pasi që ndodhet vetëm 1.3 km nga qendra e qytetit si dhe ofron pamje të bukur dhe ajrin e pastërt të natyrës së Prizrenit.

Kompeksi në tërësi ofron 85,500m2 banim, 12,000m2 lokale afariste, Boutique Hotel, 100,000m2 oborr me gjelbërim, 40,000m2 parkingje të brendshme, poliklinikë, 2 pishina gjysmë olimpike, fitnes për meshkuj dhe fitnes për femra, shtigje per vrapim, si dhe qerdhe dhe kënde lojërash për fëmijë.

Hapësirat e brendshme të dhomave janë të organizuara shumë mirë dhe kanë ndriçim natyral të bollshëm. Banesa është ndërtim i ri dhe e pabanuar më parë.

Gjendet në katin e 4-të me lift funksional dhe posedon:

 • Dhomë ndeje me kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo

Çmimi me marrëveshje

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446
 • Adresa Dardani, Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 20000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 34796
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 88 M2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare