Shitet banesa 89 m2 në qendër të Ferizajit

 • €42,000
Emin Duraku, Ferizaj, Emin Duraku

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27405
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 89.3

Informacione të tjera

Banesa gjindet në katin 9 me si përfaqe 89.3 m2

Posedon

Sallon dhe kuzhinë

3 Dhoma gjumi me ballkone

Depo

Koridor

Banjo

Banesa është e gatshme për banim dhe posedon dokumentacion të kompletuar

 • Adresa Emin Duraku
 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27405
 • Çmimi: €42,000
 • Madhësia e pronës: 89.3
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar