Shitet Banesa 90 m2 në lagjen Bregu i Diellit Prishtinë

 • €108,000
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24258
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 90
 • 1
 • Garazh
 • 2007
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Shitet banesa 90 m2 në katin 6 të ndërtesës në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë

Banesa gjindet në kompleksin e ashtuquajtur Banesat e Komunës të ndërtuara nga Standard-Global viti 2007

Banesa ka 90 m2 me renditje:

Sallon dhe kuzhinë
3 Dhoma gjumi
Banjo/WC
Toalet
Ballkon (me pamje nga tre anë)
Garazhë nëntoksore (Parking)
Depo të madhe afër parkingut

Objekti ka: sistemin e pompave të ujit, lift, kompaninë e pastrimit të ndërtesës, këndi i lojrave për fëmijë etj.

Banesa posedon dokumentacion të rregullt. Banesa është në emër të pronarit dhe nuk ka ndonjë borxh apo hipotekë. Në rast shitjes, bartja bëhet menjëher pa problem.

Banesa gjindët afër furrës Qerimi 2 në lagjën Bregu i Diellit

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 24258
 • Çmimi: €108,000
 • Madhësia e pronës: 90
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2007
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare