Shitet Banesa 90m2 në Qendër, Prishtinë

 • €225,000
Passion Center, 2, Garibaldi, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Nëna Terezë, Qendër, Prishtinë
Në Shitje Çmimi është i negociueshëm!
Passion Center, 2, Garibaldi, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Nëna Terezë, Qendër, Prishtinë
 • €225,000

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27248
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90

Informacione të tjera

Banesa gjindet në rrugën Nëna Terezë në qendër të Prishtinës

Banesa gjindet në katin e II-të dhe ka këto renditje:

1 Sallon
2 Dhoma gjumi të mëdhaja
2 Ballkona
2 Depo
1 Banjo

Cmimi është i negociueshem!!


Kontakt: +38343222000

Whatsapp: +38343222000

Viber: +38343222000

 • Adresa Nëna Terezë, Qendër, Prishtinë
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 27248
 • Çmimi: €225,000
 • Madhësia e pronës: 90
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Sumeja
 • Sumeja