Shitet Banesa 91.34 m2 në Mitrovicë

 • €62,000
UÇK, Mitrovicë, UÇK

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28332
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 91.34

Informacione të tjera

Shitet Banesa në lagjen Bair në Mitrovicë

Banesa ka 91.34 m2 dhe gjindet në katin 7

Posedon:

Sallon Dhe Kuzhinë

2 Dhoma Gjumi

Ballkon

Banjo

Depo

Koridor

Video Virtuale - 3D

 • Adresa UÇK
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 4000
 • Shteti Kosove

KALKULATORI I KREDISË

MUAJ
 • KËSTI MUJOR
%

Detaje

 • ID e pronës: 28332
 • Çmimi: €62,000
 • Madhësia e pronës: 91.34
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Në Shitje

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare